O mnie

ja

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Piotrek Michalski i pochodzę z małej miejscowości Milanówek. Jestem zwykłym studentem, uczę się w Warszawie w SGH. Jednocześnie realizuje własne marzenia podróżując.

Skąd pomysł na takie hobby?

Od małego chłopca zawsze mama zabierała nas (mnie i dwójkę mojego rodzeństwa) na różne wycieczki. Jeździliśmy głównie po Polsce, chociaż zdarzało się wyjechać na Słowację, albo do Czech.

W liceum byłem na profilu matematyczno- geograficznym. To wtedy zrozumiałem, że chce zobaczyć całą kule ziemską. Ciekawie prowadzony przedmiot uświadomił mi różnorodność naszego świata.

Dlaczego podróżuję?

Jest to moja największa pasja. Podróż to wspaniała przygoda. Zwiedzając różne zakątki świata poszerzamy własną świadomość. Łatwiej jest nam docenić: kraj, rodzinę, czy poziom życia. Niesamowite jest budzenie się rano z widokiem na fiordy, albo plażę. Jeżdżenie po świecie uczy nas samodzielności, zaradności, umiejętności przystosowania się do sytuacji.   

O czym piszę? 

Na blogu opisuję różne spontaniczne sytuacje. Krótsze, dłuższe wyjazdy. Często pisze też poradniki. Dotyczą one sprzętu oraz porad jak zachowywać się w podróży. M.in o autostopie.

Staram się uświadomić czytelnikom, że podróżowanie nie jest zarezerwowane tylko dla zamożnych. Nie mając grubego portfela również możemy jeździć po świecie i odkrywać nieznane. Wystarczy tylko chcieć…

Zachęcam do czytania, oglądania i komentowania.
Pa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *